ELEKTROMONTER

OSTRÓW WLKP.

Aplikuj  Wróc do ofert

Obecnie do naszych struktur poszukujemy kandydata na stanowisko:

NR REF: CT/LK/03/2018

Opis stanowiska:

• montaże instalacji elektrycznych przemysłowych,
• budowa kablowych i napowietrznych sieci średniego i niskiego napięcia,
• budowa stacji transformatorowych.

Wymagania:

• umiejętność czytania schematów elektrycznych,
• dyspozycyjność (praca może mieć charakter delegacyjny),
• stan zdrowia umożliwiający pracę na budowach, także praca na wysokości,
• wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne,
• świadectwo kwalifikacyjne "E" powyżej 1 kV - będzie dodatkowym atutem,
• doświadczenie zawodowe  – mile widziane,
• prawo jazdy kategorii B – mile widziane,
• umiejętność pracy w zespole, doskonała organizacja pracy,
• staranność wykonywanych prac, sumienność, skrupulatność, dokładność.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
• bezpłatne zakwaterowanie,
• bezpłatny dojazd do pracy w miejscu jej wykonywania,
• pracę na pełny etat i umowę zlecenie,
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
• możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji zachęcamy do kontaktu:

Lija Kilanava
Specjalista ds. rekrutacji
Mail: lija.kilanava@laxo.pl
Tel. 61 666 47 47

„Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez LAXO Work Sp. z o. o Sp.k. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych” „Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z LAXO Work Sp. z o. o Sp.k. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”
Administratorem danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest LAXO Work Sp. z o. o Sp.k. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Droga Dębińska 4a. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.”