OPERATOR WTRYSKARKI

okolice Magdeburga / MAGDEBURG (Niemcy)

Aplikuj  Wróc do ofert

Obecnie dla naszego Klienta szukamy osób na stanowisko:

OPERATOR WTRYSKARKI – bez znajomości języka niemieckiego

NR REF: PK/AS/01/2018

Opis stanowiska:
• obsługa urządzeń produkcyjnych,
• kontrola produktów końcowych branży motoryzacyjnej,
• pakowanie gotowych komponentów,
• praca w systemie 3 zmianowym,
• znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.

Wymagania:
• wykształcenie zawodowe lub średnie,
• mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
• zaangażowanie, samodzielność, precyzyjność,
• sprawność fizyczna i manualna,
• brak nałogów,
• gotowość do relokacji i podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,
• gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:
• umowę o pracę,
• transport,
• zakwaterowanie,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,
• polskojęzyczną opiekę w Niemczech,
• możliwość zatrudnienia dla par.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji zachęcamy do kontaktu:

Anna Smoter
Specjalista ds. rekrutacji
Mail: anna.smoter@laxo.pl
Tel. 61 666 47 47

„Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez LAXO Work Sp. z o. o Sp.k. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych” „Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z LAXO Work Sp. z o. o Sp.k. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”
Administratorem danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest LAXO Work Sp. z o. o Sp.k. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Droga Dębińska 4a. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.”