SPAWACZ KONSTRUKCJI STALOWYCH

BOLESŁAWIEC

Aplikuj  Wróc do ofert

Obecnie do naszych struktur poszukujemy kandydata na stanowisko:

SPAWACZ KONSTRUKCJI STALOWYCH MAG 135 BW

NR REF: SZ/VH/09/2018

Miejsce pracy: Bolesławiec

Opis stanowiska:

• przygotowywanie materiałów do spawania;
• spawanie konstrukcji stalowych do wież wiatrowych;
• praca z dokumentacją techniczną;
• praca wg wymagań jakości dotyczących spawania materiałów metalowych.

Wymagania:

• umiejętność spawania metodą MAG 135 BW (FW);
• certyfikat spawalniczy MAG 135 BW (FW) (proszę dołączać skan certyfikatów);
• doświadczenie w procesach spawania;
• znajomość rysunku technicznego;
• gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;
• sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań;
• mile widziane uprawnienia H-L045.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
• dofinansowanie do zakwaterowania;
• pracę na pełny etat i umowę zlecenie;
• udział w realizacji międzynarodowego projektu;
• pracę w zgranym i dynamicznym zespole;
• poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji zachęcamy do kontaktu:

Violetta Hasay
Specjalista ds. rekrutacji i Obsługi Klienta
Mail: violetta.hasay@laxowork.pl
Tel. 61 666 47 47

Prosimy o dołączenie klauzul:

„Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez LAXO Work Sp. z o. o Sp.k. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych” „Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z LAXO Work Sp. z o. o Sp.k. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”
Administratorem danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest LAXO Work Sp. z o. o Sp.k. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Droga Dębińska 4a. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.”